Gry / Symulatory
Fishing: Barents Sea *2018* - V1.1.7.1 [+DLC] [MULTi18-PL] [ISO] [PLAZA]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-08-09 20:30:26
Rozmiar: 7.34 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-08-09 22:54:19
Seedów: 102
Peerów: 172


Komentarze: 3

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 9 Sierpnia 2018
Premiera Gry: 7 Lutego 2018 - 9 Sierpnia 2018 (Line And Net Ships DLC)
Gatunek: Symulacje, Łowiectwo, Ryby, Łodzie
Producent: Misc Games
Wydawca: astragon Entertainment

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Węgierski, Norweski, Duński, Fiński, Szwedzki, Japoński, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Turecki, Rosyjski, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Fishing: Barents Sea - Line And Net Ships (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.1.7.1 + DLC


...( Opis )...

Fishing: Barents Sea to wydany na platformę PC Windows symulator współczesnej łodzi rybackiej. Jest to debiutancka produkcja norweskiego studia Misc Games.

Gra w realistyczny sposób odtwarza współczesne połowy ryb. Gracz może sprawdzić się w tym zawodzie na wodach Morza Norweskiego i Morza Barentsa. Zaczynamy skromnie – z kiepskim trawlerem odziedziczonym po dziadku, ale z czasem zdobędziemy środki na zakup coraz lepszego sprzętu i łodzi.

Autorzy postawili na realizm, ale zrealizowali to w przyjazny dla użytkownika sposób. Sterowanie opracowano tak, aby łatwo można było zacząć zabawę, ale osiągnięcie poziomu mistrzowskiego wymaga dużego wysiłku. Akweny morskie zostały odtworzone na bazie rzeczywistych danych, a sterowanie trawlerem wiernie oddaje prawdziwy stan rzeczy. Podczas zabawy pomagamy sobie, korzystając z sonaru, radaru oraz modułu GPS. Twórcy zadbali o uzyskanie licencji na wyposażenie firmy Scanmar, takie jak wykrywający ryby i krewetki system TrawlEye oraz mechanizm Catch Control Systems, pozwalający w wygodny sposób kontrolować wszystkie urządzenia na pokładzie. Do tego wśród sześciu łodzi dostępnych dla gracza znalazł się rzeczywisty statek Hermes, zbudowany w 2001 roku i pływający obecnie pod banderą Norwegii.

Podczas zabawy w wydane na PC Windows Fishing: Barents Sea zajmujemy się głównie wyszukiwaniem najlepszych łowisk i samym połowem. Należy jednak pilnować, aby nie przekroczyć rocznych limitów połowów. Gracz musi także zatrudniać załogę i zarządzać nią, kupować zapasy i przynęty oraz np. występować o pożyczki do banku. Gra pozwala także podejmować się konkretnych zadań oraz odwiedzać pub w porcie.

Każdą wyprawę należy dokładnie zaplanować, biorąc pod uwagę nie tylko specyfikę lokacji docelowych, ale również warunki atmosferyczne. Tworząc symulację środowiska, obejmującą również temperatury wody i zmiany związane z porami roku, autorzy bazowali na dwóch dekadach rzeczywistych danych pogodowych. Do tego dochodzi zaawansowany moduł sztucznej inteligencji kontrolujący zachowanie ryb.

Fishing: Barents Sea oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną zbudowaną na bazie silnika Unreal Engine 4. Dużą zaletą gry jest realistyczne odtworzenie akwenów i linii brzegowych oraz pełne detali modele łodzi.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Dual Core 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 750 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 3

Dodał: arkadio67 Data: 2018-08-10 00:03:55

A jak uruchomić ten rodzimy?

Dodał: Adamfx Data: 2018-08-10 09:38:40

Znajdż plik DefaultGameUserSettings.ini

Culture=pl

i ok...
Pozdro.

Dodał: arkadio67 Data: 2018-08-10 11:22:32

Adamfx Kazali podziękować :-)

1 - 3
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrentyorgs-com.pl

Najlepsze strony Torrentowe